Poschodové postele, Strana 4

Prečo si kúpiť poschodovú posteľ ?

Nábytok, ktorý pripomína detstvo. Nielen vrúcna náruč rodičov, ale aj útulná detská izba sú tradíciou teplého domova.

Pamätáte sa na poschodové postele?

Áno, presne tie, na ktorých ste so súrodencami a kamarátmi predvádzali najväčšie kúsky a akrobacie. Občas vám slúžili aj ako pohodlné útočište a úkryt, keď ste boli chorí alebo vám bolo smutno. No a nesmieme zabudnúť ani na to, že slúžili hlavne k nočnému spánku. To sa vám dobre spalo, že? Ani v dnešnej modernej dobe sa neprestali na trhu s nábytkom vyrábať. Dokonca nadobudli mnohých zmien, ktoré ich ešte viac zdokonalili. Deti ich milujú a rodičia vďaka nim vyriešia priestor aj pre viac detí v rodine. K tomu pripočítajte úložné priestory ako skvelý doplnok a poschodová posteľ sa nakoniec stane najobľúbenejším kusom nábytku pre rodičov i deti. Ak máte početnú rodinu, nemalo by toto riešenie chýbať ani vo vašom byte. Potešujúce je, že nemáte už na výber len z klasických odtieňov dreva. Poschodová posteľ vašich detí môže z masívu borovice či buka.

Ale aj farebná

  • sivá, zelená, biela, ružová, modrá

Poschodové postele robia radosť nielen deťom, ale i rodičom. Sú kvalitným lôžkom pre ich ratolesti a ušetria nejedno miesto v byte. Najmä v prípade, že máte viacej detí ako jedno. Je to miesto pre ďalšieho nocľažníka a aj v prípade jedného potomka sa vždy hodí jedno miesto navyše. Čo môžete od tohto moderného kusu nábytku očakávať?

Kvalitné materiály, stabilnú konštrukciu, masívne rošty, úložné boxy na kolieskach, rebrík zväčša obojstranný, zábrany pre deti, moderný dizajn, rôzne farebné varianty...

Rodičia ocenia praktickosť, ratolestiam poslúžia ako oáza pokoja a vidina ďalšieho dobrodružstva. Hneď, ako si ich priveziete do svojej domácnosti, počítajte s prvou hádkou vašich detí. Prečo? Stanete sa totiž svedkami dôležitého riešenia, ktorý zo súrodencov bude spať dole, a ktorý dole.

Nás najväčší výber poschodových postelí, nájdete aj na našom partnerskom eshope www.poschodovky.sk

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 70 položiek celkom

Stránka 4/4

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.