Daysi matrac s pamäťovou penou 200x120x28

GL32487
Kvalitný matrac s ovčou vlnou, ktorá má skvelé termoregulačné vlastnosti. Matrac má taštičkové pružiny

  • 1-3 týždne
€297
Kategória: Matrace 200x120 | Matrace 120x200
Materiál: pena, taštičky, latex, pamäťová pena, ovčia vlna
Rozmer: 200x120
Tvrdosť: H3
Výška: nad 21 cm
 

Matrac s ovčou vlnou a latexom. Vďaka latexu a Visco pamäťovej pene je matrac príjemný, pohodlný a zabezpečí komfortný spánok po celú noc. Matrac je unikátny aj svojou výškou, ktorá je až 28 cm.

Matrac obsahuje pružiny tvrdené technológiou NANOHard, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky. Každá pružina sa nachádza v samostatnom púzdre a je naddimenzovaná o 40 %, čím sa zabráni riziko zatlačenia. Každá pružina je nezávislá, eliminuje vplyv ohýbania veľkej plochy pod tlakom na malom priestore. Tento unikátny systém pruženia zabezpečuje, že ak na matraci spia dve osoby, žiadna z nich nepociťuje pohyby matraca spôsobené obracaním sa druhej osoby počas spánku.

Použitá ovčia vlna má skvelé termoregulačné vlastnosti, čo pocítite najmä v letnom období.

Vďaka latexu, ktorý je použitý v tomto matraci sú zabezpečené vysoké hygienické vlastnosti matraca. Má antibakteriálne a protipliesňové vlastnosti.

V matraci je použitá pamäťová pena Visco vo výške až 8 cm, ktorá reaguje na tlak a telesnú teplotu, takže matrac dokonale kopíruje kontúry vášho tela.

Matrac je doplnený o kvalitný antialergický, snímateľný poťah na zips, ktorý je možné prať v práčke. Poťah je vhodný aj pre astmatikov a alergikov.

Kategória tvrdosti matraca:

H3 stredne tvrdý matrac

Materiálové zloženie:

Pamäťová pena Visco, Filc, Taštičkové pružiny, Poťah, Polyuretánová pena, Latex, Ovčia vlna

Rozmery:

200x120x28 cm

 

GL32487-2GL32487-3GL32487-4GL32487-5

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií