Doprava, platba, výnos

Doprava

Cena za dopravu je 10€, tovar je prepravovaný našou vlastnou dopravou, aby sme predišli jeho poškodeniu.

Poschodové postele sú dopravované v demonte, tj. rozložený a zabalený v krabiciach, väčšina tovaru je nadrozmerná, takže jeho preprava kuriérskymi spoločnosťami ani nie je možný. Pri dovoze tovaru si prosím vždy zabezpečte niekoho, najlepšie 2 dospelé osoby pretože tovar je nadrozmerný a ťažký.  Náš šofér je povinný tovar vyložiť za prvé uzamykateľné dvere, pokiaľ sa jedná o rodinný dom, je ňou brána oplotenia, pokiaľ sa jedná o bytovku, sú ňou prvé chodbové dvere.

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, nášmu šoférovi.

Na účet: na č. účtu: 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďte ako variabilný sybol ČÍSLO ZÁLOHOVEJ FAKTÚRY, ktorá vám príde max. do 3 dní od zadania objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený, podľa ceny výrobku, zväčša to odzrkadľuje aj jej hmotnosť či veľkosť, preto čím drahší je nákup, cena výnosu je vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky neváhajte nás kontaktovať... Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke, jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:
 
Cena výnosu:
Tovar do 100 Eur - 5€
Tovar do 200 Eur - 7€
Tovar do 400 Eur - 10€
Tovar nad 400 Eur - 15€
 
Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií