Detské vyvýšené postele

Detské vyvýšené postele sú tak trochu špeciálne. Ponúkajú totiž veľmi pestré využitie. Prvé, na čo chcem poukázať, alebo upriamiť pozornosť je detská radosť alebo zážitok s toho, že má inú posteľ ako je tá klasická.Pretože niektoré druhy týchto postelí nám ponúkajú šmykľavku ktorá umocní radosť dieťaťa vstať z postieľky, šmyknúť sa dole a utekať do škôlky. Ale samozrejme máme aj “záložný” plán pre neposedné deti ktoré by nevedeli od radosti zaspať. V takomto prípade máme aj modely ktoré majú iba rebríky, prípadne schodíky. Okrem miesta na spánok a dobrý oddych nám pod posteľou vzniká priestor ktorý môžeme využiť rôznymi spôsobmi. Vyvýšené detské postele môžeme rozdeliť aj podľa veku dieťaťa. Buď bude priestor využívaný na hranie; dievčatká sa môžu hrať na malé mamičky alebo princezničky, chlapci na bojovníkov alebo pirátov a keď sa dohrajú stačí priestor iba zakryť a máme upratané :-). Ak máme školopovinné deti, v priestore môže byť umiestnený písací stôl na prvé domáce úlohy.

A ešte nám zostáva zvoliť si vhodný materiál, ktorý môže byť prírodný ako borovica alebo jelša, prípadne ich môžeme zakúpiť vo farbách našeho interiéru. Výber je taktiež veľmi široký ako pri každom druhu ktorý u nás ponúkame.

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií